XREAL, s.r.o. zajišťuje v regionu Praha prodej a pronájem nemovistostí - domy, byty, pozemky

Lesní funkcionalistická vila
Praha 5 – Barrandov, Pod Habrovou 16

Kategorie: Domy - pronájem


Pronájem originální vily s vlastním lesoparkem.
Romantické 5+kk s 2 koupelnami, 3 terasami a velkou garáží.
Klidná vilová čtvrť první republiky.

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

VILA
Funkcionalistická vila z roku 1935 od architektů Karla Caivase a Vladimíra Weisse postavená pro primabalerínu Národního divadla ve vilové zahradní čtvrti Barrandov. Náročná rekonstrukce v roce 2005 přizpůsobila dům dnešním požadavkům na luxusní bydlení a výrazně zvětšila užitnou plochu domu. Dokonale udržovaná lesní zahrada se vzrostlými jehličnany, kamennými cestičkami, odpočívadlem a docházejícími srnkami jen dotváří neprosto neobvyklou atmosféru, která je úchvatná v každém ročním období a jiná s každým pohledem z mnoha rafinovaných oken vily. Stavba má 3 podlaží, v přízemí zádveří, halu, schodiště, pokoj, koupelnu s masážní vanou a WC, prádelnu, technickou místnost, opravdu velkou garáž na 2 auta, motocykly a kola s hloubkou 8 metrů, v 1. patře schodiště, jídelnu s krbem, kuchyň se snídaňovou terasou, obývací pokoj s odpolední terasou, předsíň, WC a ve 2. patře 2 ložnice s lesní terasou a koupelnu s WC. Vila má 2 samostatné vstupy v přízemí a v 1. patře. Rozměry pozemku jsou přibližně 24 x 73 m. Energetická náročnost budovy je třídy E.

VÝMĚRY PLOCH
přízemí – 63,1 m2 + garáž 47,4 m2
1. patro – 85,9 m2 + 2 terasy – severní 20,0 m2 a západní 50,0 m2
2. patro – 46,6 m2 + terasa jižní 37,0 m2
čistá obytná plocha vily je 195,6 m2
celková výměra pozemků 1 816 m2

VYBAVENÍ
Plně vybavená kuchyňská linka s indukční varnou deskou, pečící troubou, mikrovlnou troubou, myčkou, lednicí s mrazákem a digestoří, pračkou v prádelně, stylový funkční krb na dřevo, plynový kotel a elektrický ohřev vody, internetové a satelitní TV připojení, elektrický zabezpečovací systém napojený na pult centrální ochrany.

LOKALITA
Pod Habrovou 16, Praha 5 – Hlubočepy. Vila se nachází v klidné slepé ulici, v původní vilové zástavbě zahradní čtvrti Barrandov s množstvím zeleně poblíž Prokopského údolí. Poblíž je veškerá občanská vybavenost, školky, základní školy, dětská hřiště, sportoviště, golfový areál Hodkovičky, cyklostezky, supermarkety Lidl a Billa, samozřejmě lékaři a zdravotní středisko a další.

DOPRAVA
Snadné a rychlé spojení do centra Prahy i ven z města a na letiště. Autobusová zastávka „Terasy“ je na začátku ulice, Linka 105 jede do stanice metra trasy B „Smíchovské nádraží“ a linka 170 na stanici metra trasy C „Budějovická“, „Kačerov“ a „Háje“. Tramvajová zastávka „Geologická“ linek 4, 5, 12, 20 a 54 je v dochází vzdálenosti.

  • Měsíční nájem: PRONAJATO
  • Podrobnosti poskytne Aleš = E-mail: ales.zeman@xreal.cz + Tel.: 777 135 945
  • Poznámka: Velmi romantické bydlení.