XREAL, s.r.o. zajišťuje v regionu Praha prodej a pronájem nemovistostí - domy, byty, pozemky

Reprezentativní byt 4+1/BLS
Praha 6 – Dejvice, Flemingovo nám. 3

Kategorie: Byty - prodej

Reprezentativní byt 4+1/BLS Praha 6 - Dejvice, Flemingovo nám. 3

Prodej velkorysého vzdušného bytu 4+1 s balkonem, lodžií a sklepem v družstevním vlastnictví v lokalitě Praha 6 – Dejvice. Převody do osobního vlastnictví jsou v plánu po dokončení rekonstrukce domu. Výměra bytu je 164,5 m2, balkonu 1,6 m2lodžie 3 m2 a sklepa 13 m2. Půdorys bytu a rozměry jednotlivých místností naleznete níže ve fotogalerii. Byt s velmi praktickou dipozicí je po citlivé rekonstrukci ve 2. patře rohového činžovního domu. Byt umožňuje moderní společenský život díky prostornému obývacímu pokoji, který je velkými dveřmi spojen se samostatnou kuchyní s jídelním stolem, a zároveň poskytuje dostatečně klidné zázemí svým obyvatelům v klidnějších osobních pracovnách. Centrální halou jsou všechny tyto prostory velmi dobře propojeny a přístupné. Funkcionalistický dům z 30. let prochází průběžnými opravami a modernizacemi, byla dokončena nová střecha, probíhá oprava sanace sklepů, dvorku, výměna vodovodní přípojky, dešťových svodů, příští rok bude opravena fasáda domu. Dům je otevřen do klidného parku, zároveň však v dosahu veškerého potřebného zázemí, ať již nákupního nebo restaurační, společenské, zdravotní, sportovní, apod.

Přímé rychlé dopravní spojení na Letiště Ruzyň, metrem do centra, tramvají, autobusem, dokonce i parníkem kamkoliv za Vašemi povinnostmi či zábavou. Parkování – možnost dlouhodobého pronájmu garážového stání v budově Národní technické knihovny vzdálené sotva 200 metrů.

Školství na nejvyšší úrovni v těsném sousedství – mateřské, základní, střední i vysoké – zejména České vyské učení technické, včetně Národní technické knihovny.

Kulturní aktivity můžete navštívit na Pražském hradě, ve známých divadlech pro dospělé i děti – Dejvickém divadleDivadle Semafor i Divadle Spejbla a Hurvínka. V Dejvicích se doslova potkávají kultury celého světa díky přítomnosti zahraničních velvyslanectví a ambasád, což se odráží také v množství národně orientovaných restaurací a obchodů.

Parky a přírodní rezervace – v docházkové vzdálenosti je mimořádný park Stromovka, autem snadno dosažitelná Divoká Šárka, obora Hvězda, přírodní památka Baba, Ladronka a další. Stromovku, nazývanou též Královská obora, lze považovat za jakýsi Central park Prahy. Přírodní park se staletými stromy a vodními plochami s možností pořádat pikniky nebo rodinná sportovní klání, místo pro vycházky s kočárky i pejsky. Přes most nebo i parníkem se dostanete do Tróje, do ZOO a Botanické zahrady.

Místo a prostředí je ideální pro sportovce – k běhání, in-line bruslení, jízdě na kole ve Stromovce, na Ladronce, v Oboře Hvězda. Na Císařském ostrově je možné jezdit na koni v jezdecké hale.

Byt je v družstevním vlastnictví, s převodem do osobního vlastnictví se počítá po dokončení rekonstrukce domu. Výhodou družstevního podílu je podíl na volné části půdy, nebytových prostorech v suterénu, z nichž lze očekávat další příjem. Nájem bytu na fond oprav a služby společných částí domu činí 4 553 Kč měsíčně. Před zadáním inzerce nebyl majitelem dodán platný PENB, proto je nemovitost v souladu s platným zákonem prozatím zařazena do energetické třídy G.

  • Cena: 11 900 000 Kč (66 667 Kč/m2), včetně provize RK a právního servisu
  • Podrobnosti poskytne: Aleš = E-mail: ales.zeman@xreal.cz + Skype: ales.zeman.xreal + Tel.: 777 135 945
  • Názor makléře: Přijďte si osobně zažít atmosféru bytu a místa


Umístění na mapě

Naplánujte si prohlídku dle počasí v lokalitě


Nezávazný poptávkový formulář

Pokud máte jakékoli otázky k této nabídce, využijte formulář níže.