XREAL, s.r.o. zajišťuje v regionu Praha prodej a pronájem nemovistostí - domy, byty, pozemky

Hollywoodská vila
Praha 5 – Barrandov, Pod Habrovou

Kategorie: Domy – prodej

XREAL – Prodej vily – Praha-5 – Hlubocepy – Barrandov – Pod Habrovou 22 – podzim 2019
Spherical Image – RICOH THETA


Euforie z prostoru, jeho nečekané velikosti, překvapivého členění,
příjemných výhledů a rafinovaných průhledů vždy někam dále.

IDEA
Komorní svět, místo pro život, zábavu, sport, společenské události, zklidnění a relaxaci, kde nic nechybí, vše má své předurčené místo, prostor a dokonalou provázanost navzájem i s přírodou. Zde doslova se všemi živly, pevným základem na skále s otisky trilobitů, vzdušnými výhledy, slunečnou zenovou zahradou, vodopádem ozářeným zapadajícím sluncem.

DISPOZICE
K vile přijíždíte a vzhlížíte jako k hradu, monumentálnímu, bezpečně usazenému a dostatečně intimnímu. Vlastní pozemek uprostřed zeleně má výměru 2 136 m2, zastavěno je 437 m2. Užitná plocha vily ve 4 podlažích činí 891 m2. Přístup k vile a garáži je přes prostorný dvůr pro parkování návštěv o ploše 155 m2. Vstupní podlaží 364 m2 obsahuje garáž pro 4 automobily 81 m2, osobní výtah a schodiště do horních pater domu, sklad, cateringovou kuchyni s výtahem pro dopravu jídla do jídelny, garsonkou pro hosty a welness s tělocvičnou a bazénem propojeným s venkovní terasou 89 m2. Pod tímto podlažím se nachází technické zázemí domu 122 m2. Hlavní podlaží o ploše 304 m2 směřuje na východ obývacím pokojem 63 m2 s krbem a východní terasou 93 m2 s výhledem na město. Pokračuje atriem, kuchyní a jídelnou k 2 ložnicím s hlavní koupelnou 27 m2 a západní terasou 85 m2. Horní podlaží obsahuje 100 m2 penthouse s velkorysou terasou 276 m2.

PROJEKT + TECHNOLOGIE
Přehledná a promyšlená meziúrovňová dispozice železobetonové stavby je bezpečně založena na skále z období devonu s kotvicími lany navrtanými do hloubi kamene. Vytápění a chlazení dobře izolované konstrukce tepelným čerpadlem prostřednictvím podlahových konvektorů a speciálně izolovaných oken snižují energetickou náročnost budovy na třídu B – úspornou. Objekt bude efektivně automaticky řízen, provětráván i zabezpečen. Komfortu obyvatel přispějí osobní a cateringový výtah a mnohé další nápady.

STAV
Vila je nabízena ve fázi hrubé stavby osazené kvalitními izolačními a protihlukovými okny, zasíťována 55 km kabelů. Do základové skály je provedeno 5 vrtů a příprava pro tepelné čerpadlo. Projekt může být dokončen dle původního návrhu nebo volně přizpůsoben Vašim individuálním požadavkům.

LOKALITA
Známá vilová čtvrť Barrandov, místo na kopci s výhledem, obklopené zelení, v sousedství dobových vil první republiky. Průvodce historií místa naleznete na www.Barrandov1928.cz. Poblíž se k novému životu probouzí původní společenské centrum Barrandovské Terasy.

ARCHITEKT
Autorem vily je uznávaný renomovaný architekt John Eisler, registrovaný architekt ve státě New York. Narodil se ve Velké Británii, ale vystudoval stavební fakultu ČVUT v Praze a poté pracoval téměř 20 let v New Yorku, v ateliéru architekta Richarda Meiera. Mezi jeho nejznámější a oceňovaná díla patří návrh Pařížské opery, Knihovny umění v Yale, Etnografického a Uměleckoprůmyslového muzea ve Frankfurtu, chrámu Church of the Jubilee a komplexu Muzea Ara Pacis v Římě. V Praze je autorem promyšleného nadčasového bytového projektu 12 LOFTS v Bubenči vedle Americké ambasády. Bylo nám potěšením letos zprostředkovat prodej toho nejluxusnějšího.

  • Prodejní cena: Na vyžádání prosím.
  • Podrobnosti poskytne: Aleš = E-mail: ales.zeman@xreal.cz + Skype: ales.zeman.xreal + Tel.: 777 135 945
  • Názor makléře: Úžasný prostor…

XREAL-Praha-5-Hlubocepy-Barrandov-Pod-Habrovou-22-vila-4 – Spherical Image – RICOH THETA