XREAL, s.r.o. zajišťuje v regionu Praha prodej a pronájem nemovistostí - domy, byty, pozemky

Praktický byt 3+1/S s výnosem
Praha 2 – Nusle, Slavojova 11

Kategorie: Byty - prodej, obecné

Prodej praktického bytu 3+1/S s plochou 91,5 m2 s výhledem na Hradčany a zajímavým pasivním příjmem

DISPOZICE BYTU
3+1 ve 2. patře domu ve Slavojově ulici v Praze 2 – Nuslích s prostornou vstupní halou 13,6 m2 s velkým oknem do světlíku, vestavnou skříní a předsíňovým věšákem, koupelnou 3,3 m2 se sprchovým koutem s keramickou vaničkou Hüppe 90 x 90 cm, sanitární keramikou Duravit a přívodem vody a odpadem pro pračku, samostatnou toaletou 1,3 m2 s umývátkem, závěsným WC se splachováním Geberit, armaturou Hans Grohe a kondenzačním kotlem. Moderně vybavená kuchyně 8,9 m2 s kuchyňskou linkou na míru s keramickou varnou deskou, elektrickou horkovzdušnou troubou a myčkou, vše značky MORA licence Siemens, chladničkou s mrazákem Liebherr a cirkulační digestoří, navíc s oknem do světlíku. Pokoj 15,9 m2 s oknem do klidného zeleného vnitrobloku s výhledem na Hradčany, vestavnou nábytkovou stěnou a praktickou komorou 1,6 m2, další 2 jižní pokoje s výměrami 19,5 m2 a 16,2 m2 s okny ulice. Sklep o výměře 11,2 m2 je strategicky umístěn přímo za vstupními dveřmi v suterénu domu. S bytem je možné využívat i lodžii v mezipatře.

REKONSTRUKCE
V roce 2008 byla důkladná, 90% zdí má nové štukové povrchy, místnosti mají nové sádrokartonové podhledy. Byly provedeny nové rozvody vody, napojení na odpady a kompletní rozvody elektrické energie včetně ovládacích prvků. Pro kotel je proveden nový přívod plynu. Všechny potrubní rozvody v měděných trubkách s izolací a skrytým vedením ve zdech a v podlahách. Plynoměr a elektroměr jsou umístěny vně bytu na chodbě ve společných prostorách. Elektrické jištění je 3 x 25A. Do bytu je přivedena společná televizní anténa. V domě je příprava na UPC. Nové jsou všechny dveře včetně obložek. Nové podlahy v pokojích a částečně v předsíni plovoucí, dřevěné nebo laminátové. V kuchyni, koupelně, na WC a částečně v předsíni (před vstupními dveřmi) je dlažba. V koupelně a WC keramické obklady. Nová plastová okna s izolačním dvojsklem. Dobové vstupní dveře s bezpečnostní úpravou NEXT. V obývacím pokoji vestavěná nábytková stěna.

VYTÁPĚNÍ A VĚTRÁNÍ
Závěsný kondenzační kotel na zemní plyn se zásobníkem a výměníkem teplé vody zn. Chaffoteau & Marry typ Niagara Grenn. Kvalitní belgická topná tělesa značky JAGA. V koupelně a na WC topné žebříky. Byt je nadstandardně vybaven větrací jednotkou Mitsubishi s rekuperací, která je umístěna v podhledu předsíně. Vzduch je nasáván ze severní fasády a odváděn nad střechu objektu. Pokoje mají přívod vzduchu, koupelna, WC a kuchyň odtah. Větrací jednotka je doplněna elektrickým dohřevem pro zimní teplotní extrémy, mimo ně postačuje k ohřevu přívodního vzduchu odváděný.

DŮM
Nárožní činžovní dům z roku 1921 z kvalitních pálených cihel je ve velmi dobrém průběžně udržovaném stavu.

LOKALITA
Mezi slavnými pražskými dominantami, pod slavným pražským Vyšehradem ve Slavojově ulici, s výhledem na Pražský hrad přes upravený zelený vnitroblok se vzrostlými stromy. Ulice s minimálním provozem a dobrou dopravní dostupností se snadným parkováním, navíc s možností převzít pronájem garážového stání v těsné blízkosti na Albertově za 2 300 Kč měsíčně.

POZOR – VÝHODA = PASIVNÍ PŘÍJEM
Ke standardním spoluvlastnickým podílům na domě a pozemku je součástí prodeje navíc podíl na příjemné zahradě ve vnitrobloku a na nebytových jednotkách, které jsou tržně pronajímány. Roční podíl bytu na příjmu z pronájmu po odečtení nákladů činil v roce 2016 před zdaněním
částku 34 911 Kč
.

  • Prodejní cena: 7,99 mil. Kč
  • Podrobnosti poskytne Aleš = E-mail: ales.zeman@xreal.cz + Skype: ales.zeman.xreal + Tel.: 777 135 945
  • Poznámka: Výborný na bydlení i investici

Umístění na mapě