XREAL, s.r.o. zajišťuje v regionu Praha prodej a pronájem nemovistostí - domy, byty, pozemky

Luxusní vila Radost
Trnová u Prahy

Kategorie: Aktuality, Domy – prodej, obecné


Prodej zámecké vily na kraji obce s výhledem do krajiny.
Dispozice 7+1 se 4 koupelnami, krbem, saunou, fitness, dvougaráží, altánkem, jezírkem.
Bezpečné místo na skalním útesu nad Vltavou.

LUXUSNÍ VILA
v klidném zeleném prostředí Brdských lesů na kraji obce s výhledem do krajiny. Neprůjezdná ulice s kruhovým zakončením v tichém sousedství dalších moderních vil. Reprezentativní stavba z roku 2007 s celkovou užitnou plochou 731 m2, včetně dvougaráže 57 m2, zastavěnou plochou 447 m2celkovou výměru pozemků 3 304 m2. Vila o 3 podlažích, 2 nadzemních a 1 podzemním. Reprezentativní dispozice 7+1 s velkorysými prostory a výhledy do zahrady a okolní přírody. V přízemí se nachází otevřená vstupní hala s centrálním točitým schodištěm. Elegantní obývací pokoj s krbem a navazující venkovní terasou 275 m2, sousedící jídelna a samostatná kuchyně. V levém křídle je ložnice s koupelnou, šatnou a další terasou, technická místnost na pračku a sušičku, komora a koupelna. Ve sníženém přízemí se nachází fitness se saunou, toaletou se sprchou, venkovní terasou 10 m2 a zahradním jezírkem s japonskými kapry. V horním patře je ložnice s vlastní koupelnou a terasou 175 m2, dále dvě další ložnice s koupelnou a velká pracovna s výhledem do kraje. Garáž je pro 2 velké automobily s možností dalšího parkování na pozemku. Nad garáží je oddělený byt hospodyně s terasou. V zahradě je domek s letní kuchyní 9 m2, altán 25 m2, domek na nářadí 6 m2, skleník 15 m2 a zmíněné přírodní jezírko s plochou 28 m2 a hloubku 1,5 metru, umožňující koupání. Vše je vystavěno ve vysokém standardu s nejkvalitnějšími materiály a vybavením.

VYBAVENÍ
Tepelné čerpadlo Simson voda-vzduch, dvojitá okna v masivních dubových rámech s termoizolačními fóliemi, v létě brání prostupu tepla do interiéru a v zimně brání naopak úniku tepla ven, ve 2 ložnicích je klimatizace a ve 2 ložnicích stropní ventilátory. Vytápět je možné i krbem. PENB zatím nebyl zhotoven, uvádíme tedy energetickou náročnost budovy třídy G. Sanitární vybavení je italské výroby, hydromasážní vana značky Jacuzzi. Kuchyně má spotřebiče Gaggenau a Miele. Oplechování střechy je ze speciálně do zelena upravené mědi. V celém domě jsou zakázková ručně kovaná zábradlí a ozdobné prvky.

LOKALITA
Komorní obec okresu Praha-Západ s cca 500 obyvateli, založená již roku 1342 s farním kostelem Sv. Ducha a zámkem z roku 1688 – nyní Hotel & Restaurant Chateau Trnová, jezdeckým areálem Trnová, sportovně – rekreační areál s krytými halami, kruhovou jízdárnou, venkovními výběhy a vyjížďkami krajinou, golfové hřiště Líšnice vzdáleno 5 km.

ZAJÍMAVOSTI
Trnová leží na skalnatém útesu nad Vltavou, vzdušnou čarou pouze cca 1 700 metrů od vodní nádrže Vrané.
Z krásných vyhlídek na vodní tok Vltavy je nejblíže romantická Škroupova vyhlídka zvané Kazatelna. Místní kouzelný výhled byl údajně inspirací pro vznik písně „Kde domov můj“, která zlidověla a stala se naši národní hymnou.

DOSTUPNOST
Automobilem z centra Prahy cca 20 minut po dálnici D4 směrem na Příbram, ze sjezdu Jíloviště. Veřejnou dopravou – autobusem ze Smíchovského nádraží, linkou 318 asi 35 minut nebo linkou 317 s přestupem na autobus 318 ve stanici Jíloviště – Cukrák jen 25 minut.

  • Kupní cena: Na vyžádání
  • Podrobnosti poskytne Aleš = E-mail: ales.zeman@xreal.cz + Tel.: 777 135 945
  • Poznámka: Zámecká romance