XREAL, s.r.o. zajišťuje v regionu Praha prodej a pronájem nemovistostí - domy, byty, pozemky

Romantika pod skalou
Praha – Vinoř

Kategorie: Aktuality, Domy – prodej


Romantické prostorné bydlení pod pískovcovou skalou.
Naprosto klidná lokalita u parku ve slepé ulici.
V souladu s přírodou a vesmírem.

DŮM
Dům s velkoryse prostornou a světlou dispozicí s velkými okny a výhledy do zeleně. Užitná plocha 316 m2 ve 3 podlažích s 2 terasami 46 m2 a 7 m2. Dispozice 7+kk s 3 koupelnami s WC a samostatným WC. Zděný dům z keramických tvárnic Porotherm s betonoveými stropy a dřevěnými bukovými podlahami, okna z části plastová, z části dřevohliníková se zastíněním. Zateplení 100 mm EPS zajišťuje optimální pohodu v zimě i v létě. Vytápění a ohřev vody plynovým kondenzačním kotlem značky JUNKERS. Stavba kolaudovaná v roce 2003 zatím nemá vyhotoven průkaz energetické náročnost, proto uvádíme prozatím třídu G.

PROSTOR K VAŠIM SLUŽBÁM

POZEMEK
Klidné přírodní místo s výměrou 1 033 m2 ve vilové zástavbě komorní slepé ulice naproti městskému parku u Vinořského potoka. Pozemek stoupající od úrovně vjezdu a vstup z ulice k hlavnímu obytnému podlaží se vstupem na zahradu a dále pod romantický skalní masiv Vinořského potoka za domem, který dům i obyvatele chrání a zajišťuje pocit bezpečí. Soukromí přispívá i plotová stěna po obvodu. Orientací od jihozápadu po severovýchod. Zelené prostředí poskytuje vlhkostní a teplotní výhody, kdy je v létě až o 4°C chladněji než na hlavní ulici a v zimě naopak tepleji, díky závětří prostoru pod skalami.


ZAHRADA
Zahrada je celoživotním koníčkem majitelů, okrasná i užitná se všemi prvky důsledně od počátku v BIO kvalitě bez chemické zátěže. Dlouhodobá péče přináší potěšení obyvatelům i mnoha druhům ptačích návštěvníků. Je příjemným místem pro odpočinek a ranní pokochání z horní terasy ložnicového patra.

PARKOVÁNÍ
Velmi pohodlné a komfortní ve velké garáži pro 2 automobily, kryté parkovací stání na další auto a parkovací místo pro návštěvy na dvorku, celkem pro 4 vozy bezpečně uvnitř a na pozemku.

MOŽNOSTI VYUŽITÍ
Dům i pozemek umožňují rychlé a snadné přizpůsobení individuálním potřebám nového vlastníka a to vzhledově, úpravou fasády nebo vnitřních interiérů, možností doplnit bazén nebo vířivku na východní části pozemku nebo cokoliv na přání. Kromě bydlení je dům vhodný i pro podnikání, domáci kancelář, atelier, ordinace apod.

OBEC
Vinoř je rychle se rozvíjející městská část na samé hranici velké Prahy, severovýchodně od centra směrem na Brandýs nad Labem. Vinoř se z vesnice na konci Prahy stala plnohodnotnou městskou částí Prahy. Vinoř je historické sídelní místo s první písemnou zmínkou již z roku 1088, nicméně osídlení je mnohem starší, za domem leží Pravěké výšinné sídliště V Obůrkách. Z období baroko je zde kostel Povýšení sv. Kříže a zámek. Na jihu obce leží přírodní rezervace Vinořský park a nachází se zde několik rybníků. Probíhá zde nová bytová výstavba, které místo dále zhodnocuje.

VYBAVENOST
Velká moderní škola se sportovním zázemím, školka, dětská hřiště, zdravotnické zařízení, lékárna, pošta. V dochozí vzdálenosti supermarket Norma, Billa, DM a další. Na velké nákupy zajedete od OC Černý most a OC Letňany.

SPORT
Golfový areál mezi Vinoří a Kbely, mnoho cyklostezek a vycházkových přírodních tras v blízkém okolí. Městská část nabízí nespočet možností sportovního vyžití, TJ Sokol Vinoř, fotbalový klub FK Vinoř 1928 a mnohé sportovní kroužky.

DOPRAVA
Vinoří projíždí několik autobusových linek pražské MHD se svozem na stanici metra trasy „B“ – „Českomoravská“. Zastávka je 5 min chůze. Autem nebo autobusem snadno dostupné stanice metra s parkovišti P+R jsou Černý most, Rajská Zahrada či Letňany a Prosek.

ZKUŠENOST
Majitelé si dům postavili s radostí a vizí a prožili v něm krásné rodinné časy aktivního života.

  • Kupní cena: K osobní domluvě..
  • Podrobnosti poskytne Aleš = E-mail: ales.zeman@xreal.cz + Tel.: 777 135 945
  • Poznámka: Přijďte si dům zažít.

PŮDORYSY PODLAŽÍ

NÁHLEDY EXTERIARU VILY

KRÁSNÉ NÁLADOVÉ FOTOGRAFIE PANÍ MAJITELKY