XREAL, s.r.o. zajišťuje v regionu Praha prodej a pronájem nemovistostí - domy, byty, pozemky

Naše zájmy

+Nemovitosti
Líbí se nám stavby, které přinášejí něco navíc. Mohou být jednoduché a vysoce funkční, jako staré megalitické stavby nebo složité a zdánlivě přezdobené, jako gotika nebo baroko, ale dojem a pocit, který vyvolají je stejně vždy velmi silný.

+Design
Máme (Aleš) rádi věci, které dokonale plní svou funkci, nejlépe nějakou neotřelou cestou a ještě k tomu zajímavě vypadají. Obdivuji kohokoliv, kdo je schopen dát nový tvar a zlepšit funkčnost výrobku používaného již po celé generace, klobouk dolů :o)

+Mezilidské vztahy
Snažíme se přispívat k harmonickým vztahům, umožňovat komunikaci, usnadňovat nápravu konfliktů a hledat nové cesty k řešení problémů kdykoliv jen můžeme přispět – a začínáme u sebe.

+Energie v krajině
Největší architektkou a stavitelkou je sama příroda. Vliv jejich útvarů na nás i ostatní bytosti je zcela zásadní. Minulé civilizace to chápali a dovedli žít v souladu s přírodou a s jejími energiemi pracovat a podporovat je – nyní se to snažíme pochopit a na jejich schopnosti navázat.

+Cestování
Čechy jsou krásné a máme tu téměř vše, ale často to člověk ocení až při návratu z dalekých zemí. Což je jeden z hlavních přínosů cestování. Poznání jiných klutur, domorodců, jejich zvyků a v neposlední řadě architektury je úžasnou obohacující zkušeností.

O nás ve zkratce

Vztahy s klienty máme na prvním místě – snažíme se jim vytvářet přátelské rodinné zázemí a odborně i lidsky pomáhat při rozhodování a následném prodeji, nákupu nebo pronájmu nemovitostí. Nabídku realitních služeb rádi doplňujeme i mediací konfliktů. Naše služby zaměřujeme na naše nejbližší sousedské okolí, které dobře známe a s klienty vytváříme dlouhodobé funkční vztahy. Stejnou péči věnujeme samozřejmě i klientům a nemovitostem v jiných lokalitách.

Nemovitosti nás baví dlouhodobě – profesně již 25 let. V minulosti byly naše osobní i pracovní aktivity spjaty převážně s Prahou 4. Po platonickém obdivování architektury 30. let jsme zakoupili a zrekonstruovali vilu architektů Otto a Karla Kohnových z roku 1937 v ulici Pod Habrovou a přesídlili na Barrandov.

 

adresa

Adresa

XREAL s.r.o.
DIČ: CZ26707969
Pod Habrovou 371/11
152 00 Praha 5

kancelář

Kancelář

Mobil: 777 135 945
E-mail: info@xreal.cz
Skype: info.xreal

jednatel

Jednatel

Ing. Aleš Zeman
Mobil: 777 135 945
E-mail: ales.zeman@xreal.cz
Skype: ales.zeman.xreal

Najdete nás zde na Barrandově

MAPU SI DETAILNĚ PROHLÉDNĚTE ZDE

mapa-xreal

Napište nám prosím, rádi Vám pomůžeme