XREAL, s.r.o. zajišťuje v regionu Praha prodej a pronájem nemovistostí - domy, byty, pozemky

Ten nejlepší z 12 Lofts
Praha 6 – Bubeneč, Ronalda Reagana

Kategorie: Byty - prodej, Jiné nemovitosti – prodej

XREAL-Praha-6-Bubeneč-Ronalda-Reagana-loft-p360-1 – Spherical Image – RICOH THETA


Velkorysost pro vyvolené, designová čistota,
dokonalé společenské a technologické zázemí,
bezpečné a reprezentativní prostředí diplomatické čtvrti.

DISPOZICE
Loft se rozprostírá ve dvou nejvyšších patrech první budovy s panoramatickou obvodovou terasou na 3 osluněných světových stranách. Celková plocha bytu je 364,66 m², včetně sklepa 19,22 m² strategicky umístěného přímo u výtahu vedle 2 garážových stání ve vstupním podlaží budovy. Terasa v nejvyšším podlaží má výměru 94,61 m². Byt je nabízen v provedení shell&core, umožňujícím naprostou volnost využití otevřeného prostoru s možností pouze jej vybavit požadovanými povrchy a zvoleným zázemím nebo naopak jednotku rozčlenit až do velikosti 5+kk nebo jakkoliv si budete přát.

PROJEKT
Promyšlený celek 12 LOFTS tvoří tři bytové objekty, vzájemně propojené rozlehlým přízemím s upravenou zahradou s vodními prvky. Promyšlená vstupní hala s recepcí, garážemi s denním světlem i výtahy se soukromými výstupy v jednotlivých bytech. Nadčasový dojem umocňuje fasáda ze světlého pohledového betonu, hliníku a skla, celoskleněné stěny zastíněné předokenními žaluziemi.

TECHNOLOGIE
Stavba z unikátního pohledového betonu se samočistící technologií TX Active. Podlahové konvektory
- efektivní chlazení aktivací betonového jádra, strukturovaná kabeláž, dveřní videosystém, možnost individuálních klientských změn – vestavba krbů, variabilita prostorných koupelen, centrální regulace vytápění s možností ovládání prostřednictvím mobilního telefonu. Energetická náročnost budovy je třídy C – úsporná.

LOKALITA
Diplomatická čtvrť Bubeneč s mnoha velvyslanectvími v okázalých dobových vilách, nejlepší společnost, množství zeleně. Projekt sousedí s rezidencí velvyslance USA a krátkou procházkou dojdete do známé Stromovky nebo Letenských sadů. Na výběr máte výborné zázemí restaurací, kaváren, obchodů, kulturních, sportovních i zdravotnicých zařízení, škol i školek.

ARCHITEKT
Autorem obytného souboru je uznávaný a renomovaný architekt John Eisler, který je registrovaným architektem ve státě New York a členem AIA. Narodil se ve Velké Británii, vystudoval stavební fakultu ČVUT v Praze a poté pracoval téměř 20 let v New Yorku, v ateliéru architekta Richarda Meiera. Mezi jeho nejznámější a oceňovaná díla patří návrh Parřížské opery, Knihovny umění v Yale, Etnografického a Uměleckoprůmyslového muzea ve Frankfurtu, chrámu Church of the Jubilee a komplexu Muzea Ara Pacis v Římě.

  • Prodejní cena: PRODÁNO
  • Podrobnosti poskytne: Aleš = E-mail: ales.zeman@xreal.cz + Skype: ales.zeman.xreal + Tel.: 777 135 945
  • Názor makléře: Atmosféru si musíte procítit

XREAL-Praha-6-Bubenec-Ronalda-Reagana-loft-p360-3 – Spherical Image – RICOH THETAUmístění na mapě