XREAL, s.r.o. zajišťuje v regionu Praha prodej a pronájem nemovistostí - domy, byty, pozemky

Zabydlený byt 3+kk/B
Praha 9 – Libeň, Lihovarská 6

Kategorie: Byty - prodej

XREAL – Prodej bytu 3+kk – Praha-9 – Liben – Lihovarska – 6 -1 – Spherical Image – RICOH THETA

Prodej zabydleného bytu 2+kk/B s plochou 73,2 m2 a balkonem 3,2 m2 v Lihovarské ulici v Praze 9 – Libni.

DISPOZICE
3+kk/B se samostatnou toaletou s umývátkem 1,3 m2 u vstupu, vedle ní koupelna 4,8 m2 s oknem a balkonem 3,2 m2 do vnitrobloku. Koupelna je vybavená velkým sprchovým koutem, dvěma umyvadly na kamenné desce a přípravou pro pračku a sušičku. V předsíni 10,2 m2 je vestavěná šatní skříň a oddělená komora 1,9 m2 – úložný prostor, ve kterém se nachází také plynový kotel. Z předsíně se vchází dále do ložnice 13,3 m2, která má okna orientovaná do klidného vnitrobloku. Směrem do ulice je dětský pokoj 9,8 m2 a obývací pokoj 22,4 m2. Tyto dvě místnosti mají velká okna směrem na západ, takže jsou v odpoledních hodinách pěkně osluněné. Na obývací pokoj navazuje opticky oddělený kuchyňský kout 7,1 m2.

REKONSTRUKCE
Byt prošel v roce 2011 náročnou a kompletní rekonstrukcí pod dohledem architekta. Byly staticky zesíleny podlahy, vyměněna okna, nové jsou všechny instalace a povrchy. Nové jsou také veškeré příčky, protože byla upravena celá dispozice bytu. Okna jsou dřevěná s dvojsklem a jedná se o repliky původních, atypicky členěných oken. Podlahy jsou masivní dřevěné – částečně jsou použity původní dubové parkety, částečně je položena dubová průmyslová mozaika. Byt je vytápěn vlastním kondenzačním plynovým kotlem, který ohřívá i TUV (zásobník 40 l na teplou vodu). Topná tělesa jsou designová, nástěnná; v koupelně a na wc je i podlahové topení. Kvůli úsporám tepla a akustice jsou v bytě podhledy s tepelnou izolací, přesto si obytné místnosti zachovaly nadstandardní světlou výšku 2,9 m. Byt má protipožární vstupní dveře a je střežen požárním čidlem. Byt se prodává částečně vybavený. V bytě zůstane: kuchyňská linka (Hanák) včetně spotřebičů (Bosch), vestavěná skříň v předsíni, vestavěné skříně v ložnici a skříňka pod umyvadly v koupelně.

DŮM
Dům pochází z 30. let 20. století, je cihlový a prošel rekonstrukcí v roce 2004 (vnější fasáda, přistavění výtahu, byty v podkroví, stoupačky vody a kanalizace) a v roce 2014 (průjezd domu výměna vstupních vrat, vstup do domu na čip).

LOKALITA
Dům se nachází v obytné zóně v Lihovarské ulici na Praze 9 – Libni. Ulice je klidná, s vysázenými listnatými stromy. Místo je výborně dopravně obsloužené – 4 linky tramvaje + 2 noční mají zastávky do 5 minut pěšky od domu a stanice metra Českomoravská je vzdálená cca 7 minut chůze. V okolí domu je veškerá občanská vybavenost školou a školkami počínaje a obchody, restauracemi a obchodním centrem Harfa konče.

MÉDIA A SÍTĚ
Do bytu je přiveden zemní plynu (plynoměr je po rekonstrukci umístěn mimo byt – na chodbě) a elektrická energie včetně třífázového přívodu pro varnou desku. Dále je byt napojen na UPC kabelový internet a televizi.XREAL – Prodej bytu 3+kk – Praha-9 – Liben – Lihovarska – 6 – 2 – Spherical Image – RICOH THETA

Umístění na mapě