XREAL, s.r.o. zajišťuje v regionu Praha prodej a pronájem nemovistostí - domy, byty, pozemky

Realitní služby

Realitní služby

Zprostředkujeme prodej Vaší nemovitosti včetně všech nezbytných náležitostí s přípravou, podklady, organizací převodu a jeho kontroly v Katastru nemovitostí.

Zajistíme solventní spolehlivé nájemce pro Vaše nemovitosti, které pomůžeme opravit, rekonstruovat, spravovat, pomůžeme převést odběrní místa, apod.

Vyhledáme Vám pozemek na míru i v oblastech, kde se veřejně nenabízí, abyste si mohli nechat postavit svůj vysněný dům bez kompromisů v požadovaném prostředí.

Zprostředkujeme Vám hypoteční úvěr, či kombinované financování nákupu nemovitosti a připravíme Vám její optimální pojistný plán.

Ve spolupráci s našimi právníky Vám připravíme jakékoliv smluvní dokumenty a zajistíme znalecký odhad na pořizované či prodávané nemovitosti.

Zajistíme Vám správu nemovitostí a zastoupíme Vás při převodu odběrních míst.

Pomůžeme Vám vypořádat spoluvlastnické vztahy k nemovitostem v případě rozvodu, dědictví, či jiném.

Pomůžeme Vám řešit spory v oblasti spoluvlastnických, nájemních, sousedských i mezilidských vztahů.

Diplomaticky a korektně pomůžeme vystěhovat Vaše nájemce, potřebujete-li využívat svou nemovitost pro sebe. Provedeme technickou a právní kontrolu stávajících smluvních vztahů. Připravíme všechny nezbytné podklady a kalkulace pro případné žaloby nájemce. Navrhneme co nejvýhodnější, ale oboustranně přijatelné podmínky budoucí dohody o skončení nájmu bytu. Vytipujeme vhodné byty, zajistíme jejich prohlídky s nájemcem, u vybraného bytu zajistíme nezbytné smluvní podklady a jejich přílohy, v bytě zajistíme případné opravy. Zkalkulujeme a vyjednáme co nejnižší odstupné v případě ukončení nájemního vztahu bez poskytnutí bytové náhrady a zajistíme jeho optimální výplatu. Zajistíme stěhování, dohlédneme nad jeho průběhem a vyklizením bytu, byt převezmeme a předáme vlastníkovi. Veškeré smluvní dokumenty připravíme a zajistíme jejich podpis. Zkontrolujeme, zda uváděná data jsou technicky správná a odpovídají fyzickému stavu bytu. Zajistíme rekonstrukci stávajícího bytu po jeho vyprázdnění a v případě nutnosti i nalezeného náhradního bytu pro nájemce před jeho přestěhováním.