XREAL, s.r.o. zajišťuje v regionu Praha prodej a pronájem nemovistostí - domy, byty, pozemky

Podíl na ČD
Praha 2 – Vinohrady, Fričova

Kategorie: Aktuality, Domy – prodej, Jiné nemovitosti – prodej, Pozemky - prodej


Výjimečná možnost vstupu k perspektivním nemovitostem na výborném místě
s rezervou ve výnosu stávajícího stavu a zřejmou perspektivou přestavby a dostavby.

PŘEDMĚT
Exkluzivní nabídka prodeje spoluvlastnického podílu cca 23 % na činžovním domě z r. 1895, dvorních stavbách a zastavěných pozemcích o celkové výměře 2 300 m2 ve Fričově ulici na Královských Vinohradech, Praha 2. Atraktivní, dobře dostupné místo s vlastním parkováním.

LOKALITA
Velmi žádaná lokalita s výbornou občanskou vybaveností. Budova je pěšky pouze 2 minuty ze zastávky tramvají č. 11, 6 a 96 „Nuselské schody“ v Bělehradské ulici a dochozích cca 1000 m do stanic metra trasy „C“ „I. P. Pavlova“ nebo obdobně „Vyšehrad“.

DŮM A STAVBY
Činžovní dům se 4 nadzemními podlažími s vysokými stropy a volnou půdou vhodnou k přístavbě mezonetových bytů. Užitná plocha domu je cca 800 m2 a volné půdy 200 m2. Přiléhající nebytová stavba má výměru cca 303 m2, další dvorní stavby pak cca 618 m2 a dvoupodlažní pak 604 m2. Celkem orientačně tedy cca 2 525 m2 použitelných ploch. Většina prostor je pronajata dlouhodobě spolehlivým nájemcům. Ve 3 podlažích domu je 8 bytů o celkové čisté výměře 456 m2, ostatní prostory jsou užívány jako nebytové. Energetická náročnost budovy je třídy G.

  • Prodejní cena: PRODÁNO
  • Podrobnosti poskytne Aleš = E-mail: ales.zeman@xreal.cz + Tel.: 777 135 945
  • Poznámka: Časově omezená možnost

XREAL-Prodej-Podil-Praha-2-Vinohrady-Fricova-TH1
Spherical Image – RICOH THETA