XREAL, s.r.o. zajišťuje v regionu Praha prodej a pronájem nemovistostí - domy, byty, pozemky

Byt Na Návsi 4+kk/2B2GS
Praha 10 – Dolní Měcholupy

Kategorie: Aktuality, Byty - prodej


Prodej bytu s výhodami rodinného domu.
Světlý slunný byt 4+kk s 2 balkony, 2 parkovací stání a sklepem.
Klidné vilové prostředí, opravdu na návsi.

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

BYT
Světlý slunný byt 4+kk s 2 balkony, 2 parkovací stání a sklep. Přehledný čtvercový půdorys s výměrou 116,8 m2, balkony 16,8 a 9,7 m2, sklepem 2 m2. Nejklidnější část 1. patra domu s výtahem a optimistickou jižní orientací a okny směřujícími na jihovýchod a jihozápad. Větší balkon je rohový, středem orientován na jih, menší balkon je jihovýchodní. Pro tepelnou pohodu jsou zde instalovány elektrické předokenní žaluzie Somfy. Byt tvoří velký obývací pokoj 40,6 m2 s kuchyňským koutem a rohovým balkonem, ložnice 17,5 m2 s vestavěnou šatnou a koupelnou se sprchovým koutem a WC o výměře 5,1 m2, dětské pokoje 15,5 a 13, 9 m2, oba se šatními skříněmi, předsíň 14,8 m2 se šatní skříní a botníkem, koupelna 5,9 m2 s vanou a prostorem pro pračku, samostatné WC 1,5 m2 s bidetovou sprškou a technická komora 2,0 m2 s rekuperační jednotkou. Součástí bytu je plně vybavená kuchyňská linka s varným ostrůvkem a efektivní rekuperační vytápění. Díky moderním technologiím a nízkoenergetickým standardům má byt velmi nízké provozní poplatky 5 479 Kč měsíčně, při užívání bytu 4 osobami jsou tvořeny poplatky za služby a fond oprav 2 843 Kč a dodávku elektřiny od PRE 2 636 Kč. Internetové připojení je k dispozici od O2 a Ujezd.net.

DŮM
Bezbariérový nízkoenergetický viladům z r. 2009, první větší realizace nízkoenergetického bytového domu v ČR. Jedinečné využití teplovzdušného vytápění s rekuperací tepla v každém bytě. Tento způsob vytápění a větrání spolu s tepelně technickými parametry obvodových konstrukcí posunuje dům do kategorie „nízkoenergetický“, což v praxi znamená, že spotřeba tepla na vytápění dosahovala hodnoty kolem 43 KWh/m2/rok. Upravené a pečlivě udržované společné části domu i okolí. Parkovací stání přímo u výtahu k bytu. Nejlepší energetická náročnost třídy „A“. Celý objekt má 3 nadzemní a 1 podzemní podlaží a obsahuje 45 bytů, v tomto posledním komorním vchodě pak 9 bytů. Dům je výborně promyšlený, praktický, dobře udržován a spravován. K dispozici je též kočárkárna – kolárna.

LOKALITA
Na Návsi 525/6d, 111 01 Praha 10-Dolní Měcholupy. Viladům stojí na uzavřeném pozemku na návsi u obecního rybníčku a kapličky ve vilové čtvrti. Poblíž je opravdu veškerá občanská vybavenost, školky, základní školy, dětská hřiště, sportoviště, golfový areál Hostivař, fitnesscentrum, cyklostezky, supermarkety Lidl a Billa, obchodní centrum Europark Štěrboholy, italské bistro Wine Food Market, restaurace a obchody, Hostivařský lesopark, samozřejmě lékaři a zdravotní střediska a další.

DOPRAVA
Autobusová zastávka „Dolní Měcholupy“ je přímo u domu. Linky 229, 364 a 366 do stanice metra trasy A „Depo Hostivař“ a linky 111 a 329 na stanici „Skalka“, linky 183 a 240 od nádraží na stanici metra trasy C „Háje“. Železniční stanice „Praha-Horní Měcholupy“ je vzdálena 2 minuty autobusem, od domu 1,1 km a vlakem do centra města na nádraží Strašnice, Vršovice a Hlavní nádraží pak 20 minut.

  • Prodejní cena: PRODÁNO
  • Podrobnosti poskytne Aleš = E-mail: ales.zeman@xreal.cz + Tel.: 777 135 945
  • Poznámka: Velkorysé a úsporné bydlení.