XREAL, s.r.o. zajišťuje v regionu Praha prodej a pronájem nemovistostí - domy, byty, pozemky

Byt 3+1/BS s výhledem
Praha 4 – Braník

Kategorie: Byty - prodej


Prodej bytu s luxusním výhledem ve DNE i v NOCI!
Pražský Hrad i Petřín v kontrastu moderní Krče a v dáli památná hora Říp.
Barvy se mění každým okamžikem a malíř by to lépe nevystihl.
Byt 3+1 s balkonem a sklepem v klidné místě u lesa.
Snadné parkování i MHD a veškerá vybavenost jen pár kroků.

BYT
Praktický světlý byt 3+1 s celkovu plochou 72,62 m2 + zasklený balkon 2,8 m2 + sklep 1,6 m2. Byt v 7. patře čistého domu s výtahem má velký obývací pokoj, kuchyň s jídelnou, 2 pokoje, předsíň s úložnými prostory, šatnu, koupelnu se sprchovým koutem a místem na pračku a samostatné WC s umývátkem. Okna směřují na severozápad a severovýchod a umožňují panoramatické výhledy na pražské dominanty – Strahov, Petřín, Pražský Hrad, Kavčí hory a dokonce na vzdálenou horu Říp. Každé počasí vykouzlí jedinečnou atmosféru. Byt je v udržovaném původním stavu.

DŮM
Dům v klidném zeleném prostředí nad lesoparkem Velký háj se snadným parkováním a dostupností do centra a na metro. Průběžně udržovaný stav, je zateplen a má nová plastová okna. Vchodové dveře jsou na bezpečný čip, v domě jsou 2 výtahy, osobní a nákladní. Energetická náročnost budovy je třídy D.

VYBAVENOST
V těsném okolí se nachází veškerá občanská vybavenost – vše již jen 200 – 340 metrů pěšky – Obchodní centrum Novodvorská Plaza, supermarkety Albert, Tesco, Billa a Penny market, lékárna, městský úřad, pošta, lékařský dům, banky, restaurace, mateřská i základní škola, kousek do Fakultní Thomayerovy nemocnice v Krči apod. Mnohá sportoviště a hřiště na fotbal, baseball, softball, voleyball, minigolf, tenis, Zimní stadion Kobra, několik cyklostezek, ale i Zátišský a Dvorecký rybník, koupaliště Lhotka.

DOPRAVA
Skvělá dostupnost do centra autobusem na metro Smíchovské nádraží, nádraží Braník, či na metro Kačerov, Opatov a Skalka. Autobusová zastávka téměř před domem, pěšky JEN 3 minuty.

  • Kupní cena: PRODÁNO
  • Podrobnosti poskytne Aleš = E-mail: ales.zeman@xreal.cz + Tel.: 777 135 945
  • Poznámka: Začínáme s nabídkou a podklady postupně doplňujeme – SLEDUJTE NÁS !


DRAMATICKÉ VÝHLEDY A ZELENÉ PROSTŘEDÍ

INTERIER BYTU