XREAL, s.r.o. zajišťuje v regionu Praha prodej a pronájem nemovistostí - domy, byty, pozemky

Dům u lesa s výhledem
Praha 5 – Barrandov, Pod Habrovou 4

Kategorie: Aktuality, Domy – prodej, obecné


Dům jako hrad a to v Praze
Barrandovská skála, kolem les, krásné výhledy
10 místností, 3 koupelny, 2 garáže, balkon, terasa
Velký hodnotný pozemek

DŮM
Prostorný rodinný dům s lesní zahradou navazující na původní habrový les, který dal ulici jméno. Trojpodlažní stavba, levá část dvojdomu, na vyvýšeném soklu s 2 garážemi. Zastavěná plocha činí 92 m2, celková užitná plocha domu 199 m2 a praktická dispozice obsahuje 10 obytných místností, 3 koupelny a dostatek dalších místností pro pohodlné zázemí. Umožňuje využití jednou rodinou, jako 3 samostatné byty nebo jako byt s prostorem k podnikání. Plocha garáží je cca 31 m2 a umožňuje další nástavbu. Krásné a barvité výhledy na Prokopské údolí a centrum města z pohodlného balkonu i pozemku a zahrady. Ideální bezpečné prostředí pro děti, romantika pro milovníky přírody, ráj pro sportovce, běžce, cyklisty, bruslaře, pohoda lesních procházek i venčení domácích mazlíčků.


PŮDORYSY PODLAŽÍ

STAV
Dům kolaudovaný v roce 1994 je v dobrém stavu, průběžně udržovaný a rekonstruovaný. V roce 2016 proběhla instalace bezpečnostních vchodových a balkonových dveří, v roce 2020 byla vyměněna většina oken ve 2. nadzemním podlaží za termoizolační plastová a kompletně rekonstruována kanalizace. Objekt je napojen na inženýrské sítě – vodu, elektřinu, plyn, kanalizaci i telekomunikaci. Centrální vytápění a ohřev vody
plynovým kombinovaným kotlem
BUDERUS Logamax U054-24K. Otopná tělesa litinové radiátory s regulací prostorovým bezdrátovým digitálním termostatem PT21 Elektrobock. Průměrná spotřeba plynu za poslední 3 zúčtovací období činí cca 3 103 m3/rok. Energetická náročnost budovy je třídy G.

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

MOŽNÉ VYUŽITÍ

PERSPEKTIVNÍ VYUŽITÍ
Dům je prostorný a má další rezervy ve využití prostoru nad garážemi, optimálně na přístavbu garsonky nebo ateliéru o výměře cca 25 m2, případně kanceláře, zimní zahrady, skleníku nebo jen na další parkovou plochu. Lesní porost poskytuje příjemné svěží zastínění zejména v létě a je možné zde vybudovat zahradní altánek, letní kuchyni nebo přírodní saunu. A nejsnazším způsobem zvětšení obytné plochy je pak vybudování celoroční zimní zahrady na terase za domem, tedy rozšíření obývacího pokoje na terasu a její zastřešení prosklenou konstrukcí, umožňující v létě celý prostor otevřít a zavřít při nepříznivém počasí. Snadné, rychlé a finančně dostupné!


POZEMEK
Severně svažitý pozemek na horním konci slepé ulice o výměře 1 273 m2 navazující na smíšený habrový les s možností průchodu do Prokopského údolí i na delší procházky do Chuchelského háje. Celoročně příjemné lesní klima a svěží ovzduší s uklidňujícím výhledem na údolí a centrum města. A NYNÍ ZBYSTŘETE, ocenění pozemku dle Cenové mapy Prahy bylo vloni nemalých 14 780 Kč/m2 a LETOS již krásných 21 300 Kč/m2 s touto výměrou je hodnota pozemku již 27 114 900 Kč! NEVÁHEJTE více, ZATÍM je celý pozemek i s domem k mání JEN za 24 milionů Kč. A to se opravdu VYPLATÍ.


LOKALITA
Vila se nachází v klidné vilové zahradní čtvrti Barrandov s dostatkem zeleně na dohled Filmových ateliérů. Snadno můžete vyrazit do přírody na pěší procházku nebo projížďku na kole do Chuchelského háje, jedné z největších lesních ploch v Praze, navštívit zookoutek s kioskem,
Mariánský pramen, velké venkovní hřiště, běžecké a cyklistické trasy. Do Prokopského údolí na procházku i společensky do Pivovaru Prokopák
a cestou se zastavit ve stylové Kavárně EM3. A chcete-li nejprve z kopce k Vltavě, pěšky, na kole nebo na bruslích, ven z Prahy i do centra.
Poblíž je veškerá občanská vybavenost, školky, základní školy, dětská hřiště, sportoviště, golfový areál Hodkovičky, cyklostezky, supermarkety Lidl, Billa a Albert, drogerie DM, pošta, banky, lékárny, zdravotní poliklinika, odborní lékaři, veterináři a další.

DOPRAVA
Snadné a rychlé spojení do centra Prahy i ven z města a na letiště. Autobusová zastávka „Terasy“ je na začátku ulice, Linka 105 jede do stanice metra trasy B „Smíchovské nádraží“ a linka 170 na stanici metra trasy C „Budějovická“, „Kačerov“ a „Háje“.
Tramvajová zastávka „Geologická“ linek 4, 5, 12, 20 a 54 je v dochozí vzdálenosti.

  • Kupní cena: 23 9000 000 Kč
  • Podrobnosti poskytne Aleš = E-mail: ales.zeman@xreal.cz + Tel.: 777 135 945
  • Poznámka: Exkluzivně u nás – u sousedů

ROMANTIKA V LÉTĚ

INTERIER DOMU

ROMANTIKA V ZIMĚ


MOŽNÁ PŘÍSTAVBA NAD GARÁŽÍ