XREAL, s.r.o. zajišťuje v regionu Praha prodej a pronájem nemovistostí - domy, byty, pozemky

Praktický byt 3+1/S s výnosem
Praha 2 – Nusle, Slavojova 11

Kategorie: Byty - prodej, obecné

Prodej praktického bytu 3+1/S s plochou 90,9 m2 s výhledem na Hradčany a zajímavým pasivním příjmem

DISPOZICE BYTU
3+1 ve 2. patře domu ve Slavojově ulici v Praze 2 – Nuslích s prostornou vstupní halou 13,6 m2 s velkým oknem do světlíku, vestavnou skříní a předsíňovým věšákem, koupelnou 3,3 m2 se sprchovým koutem s keramickou vaničkou Hüppe 90 x 90 cm, sanitární keramikou Duravit a přívodem vody a odpadem pro pračku, samostatnou toaletou 1,3 m2 s umývátkem, závěsným WC se splachováním Geberit, armaturou Hans Grohe a kondenzačním kotlem. Moderně vybavená kuchyně 8,9 m2 s kuchyňskou linkou na míru s keramickou varnou deskou, elektrickou horkovzdušnou troubou a myčkou, vše značky MORA licence Siemens, chladničkou s mrazákem Liebherr a cirkulační digestoří, navíc s oknem do světlíku. Pokoj 15,9 m2 s oknem do klidného zeleného vnitrobloku s výhledem na Hradčany, vestavnou nábytkovou stěnou a praktickou komorou 1,6 m2, další 2 jižní pokoje s výměrami 19,5 m2 a 16,2 m2 s okny ulice. Výměra bytu ve 2. patře činí 79,7 m2, sklep o výměře 11,2 m2 je strategicky umístěn přímo za vstupními dveřmi v suterénu domu. S bytem je možné využívat i lodžii v mezipatře.

REKONSTRUKCE
V roce 2008 byla důkladná, 90% zdí má nové štukové povrchy, místnosti mají nové sádrokartonové podhledy. Byly provedeny nové rozvody vody, napojení na odpady a kompletní rozvody elektrické energie včetně ovládacích prvků. Pro kotel je proveden nový přívod plynu. Všechny potrubní rozvody v měděných trubkách s izolací a skrytým vedením ve zdech a v podlahách. Plynoměr a elektroměr jsou umístěny vně bytu na chodbě ve společných prostorách. Elektrické jištění je 3 x 25A. Do bytu je přivedena společná televizní anténa. V domě je příprava na UPC. Nové jsou všechny dveře včetně obložek. Nové podlahy v pokojích a částečně v předsíni plovoucí, dřevěné nebo laminátové. V kuchyni, koupelně, na WC a částečně v předsíni (před vstupními dveřmi) je dlažba. V koupelně a WC keramické obklady. Nová plastová okna s izolačním dvojsklem. Dobové vstupní dveře s bezpečnostní úpravou NEXT. V obývacím pokoji vestavěná nábytková stěna.

VYTÁPĚNÍ A VĚTRÁNÍ
Závěsný kondenzační kotel na zemní plyn se zásobníkem a výměníkem teplé vody zn. Chaffoteau & Marry typ Niagara Grenn. Kvalitní belgická topná tělesa značky JAGA. V koupelně a na WC topné žebříky. Byt je nadstandardně vybaven větrací jednotkou Mitsubishi s rekuperací, která je umístěna v podhledu předsíně. Vzduch je nasáván ze severní fasády a odváděn nad střechu objektu. Pokoje mají přívod vzduchu, koupelna, WC a kuchyň odtah. Větrací jednotka je doplněna elektrickým dohřevem pro zimní teplotní extrémy, mimo ně postačuje k ohřevu přívodního vzduchu odváděný.

DŮM
Nárožní činžovní dům z roku 1921 z kvalitních pálených cihel je ve velmi dobrém průběžně udržovaném stavu. Průkaz energetické náročnosti nebyl majitelem dodán, uvádíme tedy třídu G.

LOKALITA
Mezi slavnými pražskými dominantami, pod slavným pražským Vyšehradem ve Slavojově ulici, s výhledem na Pražský hrad přes upravený zelený vnitroblok se vzrostlými stromy. Ulice s minimálním provozem a dobrou dopravní dostupností se snadným parkováním, navíc s možností převzít pronájem garážového stání v těsné blízkosti na Albertově za 2 300 Kč měsíčně.

POZOR – VÝHODA = PASIVNÍ PŘÍJEM
Ke standardním spoluvlastnickým podílům na domě a pozemku je součástí prodeje navíc podíl na příjemné zahradě ve vnitrobloku a na nebytových jednotkách, které jsou tržně pronajímány. Roční podíl bytu na příjmu z pronájmu po odečtení nákladů činil v roce 2016 před zdaněním
částku 34 911 Kč
.

Umístění na mapě