XREAL, s.r.o. zajišťuje v regionu Praha prodej a pronájem nemovistostí - domy, byty, pozemky

Světlý byt 2+kk/BSP
Praha 9 – Vysočany, Sousedíkova 5

Kategorie: Byty - prodej

XREAL – Prodej bytu 2+kk/BSP – Praha 9 – Vysocany – Sousedikova 5 -TH2Spherical Image – RICOH THETA

Prodej světlého klidného bytu 2+kk s balkonem, sklepní kójí a garážovým stáním v novostavbě „Rezidence Nad Rokytkou“ v Sousedíkově ulici v Praze 9 – Vysočanech.

DISPOZICE
Slunný byt s plochou 58,5 m2 s jihozápadní orientací v 5. nadzemním podlaží domu má velký obývací pokoj 28,9 m2 s kuchyňským koutem, velkým rohovým oknem a balkonem 7,0 m2, ložnici 14,0 m2, předsíň 5,7 m2, koupelnu 4,7 m2, samostatné WC s umývátkem 1,9 m2 a sklepní kójí 3,3 m2. Velmi nízké provozní náklady, ve 2 dospělých a 2 dětěch pouze cca 3 100 Kč měsíčně.

VYBAVENÍ
Elegantní dřevěná okna GEUS s izolačním dvojsklem, solidní dveře s designovým kováním, vkusnou nadčasovou barevnost obkladů a nadstandardní sanitární zařízení. Kompletní kuchyňská linka se sklokeramickou varnou deskou, mikrovlnou a horkovzdušnou troubou, a lednicí MORA, dřezem, a baterií FRANKE, myčkou AEG. V předsíni je vestavěná šatní skříň, botník, věšák a police. V koupelně je prostorná vana, umyvadlo, pračka a úložné skříňky pod umyvadlem a nade dveřmi. Na WC je umývátko a též úložná skříňka nade dveřmi. Baterie jsou značky Hansgrohe. V ložnici mohou zůstat šatní skříně – dle domluvy. Byt je napojen na STA, UPC, kabelový internet a televizi, pevnou telefonní linku. Je možné využít místního poskytovatele internetu „Rychlý drát“ s cenou od 199 Kč měsíčně.

DŮM
Moderní kvalitní dům, železobetonový skelet se zděnými příčkami, byl kolaudován v roce 2012, je vybaven výtahem Schindler, centrální výtopnou, kamerovým systémem a elektrickým vrátným VIDEX s možností kamery. Garážové stání i sklep se nachází v přízemí a jsou snadno dostupné, čisté, světlé a bezpečné. Součástí spoluvlastnictví je též dětské hřiště. Energetická náročnost budovy je třídy C.

LOKALITA
Dům je součásti bloku 5 domů v klidné lokalitě v nové slepé ulici, zadní trakt pak navazuje na cyklostezku podél říčky Rokytka a stromy a zeleň naleznete na obou stranách domu. Místo je výborně dopravně dostupné – 4 minuty chůze na zastávku tramvají „U Elektry“ s linkami 8, 25 do centra bez přestupu na „Palmovku“ 10 minut nebo na „Florenc“ 19 minut. V okolí domu je veškerá občanská vybavenost, škola, školka, lékárna, Poliklinika Vysočany, supermarkety Albert, Billa a LIDL, poblíž nákupní centra Fénix a Nová Harfa. Pro sportovce pak Bazén Hloubětín, Rugbyový stadion, beachvolejbalové kurty a autem na lyže do Bedřichova jen 75 minut. Cyklostezky – dostanete se až do centra na nábřeží nebo do Tróji nebo za 10 minut na nákup do NC Nová Harfa. Pěšky dojdete snadno kamkoliv, stavebně se dokončuje pěší průchod též na metro „Kolbenova“, bude to cca 10 minutová procházka.

  • Prodejní cena: PRODÁNO
  • Podrobnosti poskytne Aleš = E-mail: ales.zeman@xreal.cz + Tel.: 777 135 945
  • Poznámka: Pohodlný a klidný světlý byt.XREAL – Prodej bytu 2+kk/BSP – Praha 9 – Vysocany – Sousedikova 5 -THSpherical Image – RICOH THETA

Umístění na mapě