XREAL, s.r.o. zajišťuje v regionu Praha prodej a pronájem nemovistostí - domy, byty, pozemky

Byt na vrcholu 3+kk/2TGS
Černošice, Táborská 2024

Kategorie: Aktuality, Byty - prodej


Světlý slunný byt 3+kk s 2 terasami, garážovým stáním a sklepem

Užitná plocha 111 m2, včetně sklepa 4,8 m2 a 2 komfortních teras 23,8 m2

Bezbariérové 2. patro klidného domu s výtahem

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

BYT
Byt tvoří velký obývací pokoj 33,7 m2 s kuchyňským koutem se vstupem na jihovýchodní terasu 8,1 m2, kam se vchází i z ložnice 16,7 m2. Druhá ložnice 15,2 m2 se severozápadní terasou 15,7 m2, koupelna s vanou 4,5 m2, samostatné WC s umývátkem 1,9 m2, vstupní chodba 8,2 m2, komora 2,1 m2 s prostorem pro pračku a sklep 4,8 m2 přímo u garážového stání. Nízké měsíční náklady bytu kolem 5 000 Kč + zálohy na elektřinu.

VYBAVENÍ
Součástí bytu je plně vybavená kuchyňská linka Leicht s ostrůvkem a vestavnými spotřebiči Siemens. V celém bytě jsou dřevěné podlahy, v koupelně velkoformátová dlažba a skleněný obklad doplněný mozaikou, sanita Laufen Pro A a Hansgrohe. V předsíni je velkoobjemová vestavná šatní skříň vyrobená z amerického ořechu. Sklep má bezpečnostní dveře a zámek.

DŮM
Bezbariérový energeticko úsporný dům z roku 2007 v objektu Centrum Vráž Černošice navrženém architektonickým studiem Šafer Hájek Architekti a byl nominován na 2 ocenění stavba roku 2010. Energetická náročnost je třídy „C“. Celý objekt má 4 nadzemní a 1 podzemní podlaží s garážemi a sklepy. Dům i byt je promyšlený, praktický a dobře udržovaný.

LOKALITA
Město Černošice se nachází ve Středočeském kraji při jihozápadním okraji Prahy, na levém břehu Berounky. Vzniklo z několika historických obcí a osad – Horních Černošic, Dolních Mokropes a osady Vráž. Místní osídlení na hranici CHKO Český kras je zmiňováno již kolem roku 999. Černošicím jsou 4. nejlepším místem k bydlení dle kvality života v ČR. Krásná příroda všude kolem, řeka Berounka s písečnou pláží a s občerstvením dole v Mokropsích. Skatepark a cyklostezky, možnosti jízdy na koních.

OBČANSKÁ VYBAVENOST
Na Vráži je doslova vše „po ruce“ a „na dohled“ – obchody s potravinami, Tesco Express přímo v domě a další velké potraviny přes ulici, Teta, lékárna, masna, restaurace, výborná kavárna i cukrárna, vinárna i květinářství. V objektu je bankomat, obvodní lékař, zubař, kožní, dětská lékařka, obchody s dámským i dětským oblečením, obuví, domácí potřeby, hračky s každodenním provozem. Výstavní galerie 90, prodejní galerie i velký sál s cvičením jógy, pilates, cvičením pro děti apod. Konají se zde často trhy a různé vánoční, velikonoční akce, masopust a též jazzový festival. Dole v Černošicích jsou velké supermarkety Penny a Albert, dvě velká zahradnictví, mnoho restaurací, kaváren a cukráren. Blízko je výborná základní škola s velkým hřištěm, sportovní areál a dobré školky.

DOPRAVA
Vlakem z Černošic nebo Černošic-Mokropsů, cca 18 minut na Smíchovské nádraží (PID1). Ve špičce jezdí 4x za hodinu a 2x mimo špičku. Na náměstí před domem je zastávka autobusu a jsou to 2 stanice k vlaku. Na obě zastávky je to pěšky z kopce dolů cca 15 minut, 1,5 km, případně dojet autem na P+R parkoviště v Mokropsích. Autem do Prahy na Smíchovské nádraží podle dopravy cca 24 minut, 17,4 km.

  • Kupní cena: PRODÁNO
  • Podrobnosti poskytne Aleš = E-mail: ales.zeman@xreal.cz + Tel.: 777 135 945
  • Poznámka: Velkorysé se vším komfortem.