XREAL, s.r.o. zajišťuje v regionu Praha prodej a pronájem nemovistostí - domy, byty, pozemky

Diplomatická vila
Praha 6 – Nebušice, Na parcelách

Kategorie: Aktuality, Domy - pronájem, obecné


Pronájem vily 8+1 s 3 koupelnami, Praha 6 – Nebušice.
Velkorysá vila s užitnou plochou 970 m2, včetně garáže pro 3 automobily.
Součástí pronájmu je veškeré luxusní zakázkové vybavení vily.
Rozlehlý pozemek s parkovou úpravou o výměře 2 571 m2.

VILA
Čtyřpodlažní vila po kompletní moderní rekonstrukci v roce 2017 obsahuje reprezentativní společenské prostory v přízemí – propojený obývací pokoj s krbem a luxusní knihovnou, jídelnu s proskleným atriem a vstupem na jižní zahradní terasu, knihovnu a kuchyni se spíží a vinotékou se vstupem na severní zahradu, nechybí komora, toaleta a šatna. Boční křídlo obsahuje velkorysou reprezentativní společenskou místnost s barem, kuchyní a toaletou. 1. patro domu slouží jako rodinná obytná část pro rodiče a děti. Apartmá rodičů obsahuje ložnici s koupelnou, toaletou, šatnou, pracovnou a terasou. Děti využívají 2 ložnice s terasou, 2 koupelny a 2 samostatné toalety. Horní podkroví slouží jako herna. V suterénu je hostinský pokoj s koupelnou, fitness, rozsáhlé úložné prostory a technické zázemí s kotelnou a prádelnou.

INTERIER
Kompletní klimatizace, elektrické podlahové topení, alarm s kamerovým systémem. Prvotřídní luxusní materiály – mramor a masivní parkety na podlahách, italská dlažba v koupelnách. Dřevěná okna s elektricky ovládanými předokenními žaluziemi. Kuchyňská linka plně vybavená spotřebiči Miele a americkou vinotékou SubZero. Zakázkový vestavný nábytek, designová svítidla, ručně kovaná zábradlí a ozdobné prvky. A pro jistotu záložní dieselgenerátor elektrické energie. PENB zatím nebyl zhotoven, uvádíme tedy energetickou náročnost budovy třídy G.

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

PARCELA
Velmi atraktivní rohový pozemek na křižovatce ulic Na parcelách a Nebušická má celkovou výměru 2 571 m2 má strategické 2 vjezdy z ulice Na parcelách a z ulice Hornofovy, kde jsou další parkovací stání na pozemku. Okrasná zahrada s parkovou úpravou a odpočinkovou zónou s vířivkou a zahradním domkem s letní kuchyní.

LOKALITA A DOPRAVA
Klidná lokalita uprostřed zeleně poblíž mezinárodní školy ISP s veškerou občanskou vybaveností v místě. Snadná dopravní dostupnost do centra, 6 minut jízdy na stanici metra Bořislavka, trasy A nebo 10 minut na letiště.

  • Měsíční nájem: POZASTAVENO + zálohy na energie + kauce + provize RK = 1 měsíční nájem + DPH
  • Prohlídky: Aleš = E-mail: ales.zeman@xreal.cz + Tel.: 777 135 945
  • Poznámka: K dispozici po domluvě