XREAL, s.r.o. zajišťuje v regionu Praha prodej a pronájem nemovistostí - domy, byty, pozemky

Prostorný dům
Praha 13 – Stodůlky, K zahrádkám

Kategorie: Aktuality, Domy - pronájem


Prodej řadového domu 8+kk s 3 koupelnami, balkonem a lodžií.
Prostorný světlý s užitnou plochou 306 m2, včetně garáže na 2 auta.
U Centrálního parku a kousek na stanice Metra trasy B „Luka“ a „Lužiny“.

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

DŮM
Prostorný světlý řadový dům se 4 podlažími z roku 2002. Užitná plocha cca 306 m2, 8+kk s 3 koupelnami, balkonem a zasklenou lodžií, garáží pro 2 automobily, velkorysým technickým zázemím, s dlážděným dvorkem před domem k parkování a zahrádkou za domem, nyní též dlážděnou. V přízemí naleznete vjezd do garáže na 2 automobily o výměře 39 m2 a délce 10 m, technickou místnost, kotelnu, dílnu a komoru. Hlavní vstup vnějším schodištěm do 1. patra s předsíní, schodišťovou halou, obývacím pokojem se zastřešeným balkonem, kuchyní, jídelnou s kuchyňským koutem se vstupem na zahradu a koupelnou se sprchovým koutem a WC. Ve 2. patře jsou 4 ložnice s lodžií, velkou koupelnou s rohovou vanou, samostatným WC a šatnou. V podkroví jsou 2 velké místnosti s koupelnou s WC. PENB zatím nebyl zhotoven, uvádíme tedy energetickou náročnost budovy třídy G.

VYBAVENÍ
Hliníkové předokenní žaluzie, bezpečnostní systém Jablotron, venkovní kamery, počítačová síť, centrální dřevěné schodiště, plovoucí podlahy, keramická dlažba a zátěžové koberce. Kvalitní dřevěné obložkové dveře, okna Vekra, střešní okna Velux.

TECHNOLOGIE
Fotovoltaická elektrárna o výkonu 4,32 kWp s výkonem ke spotřebě do elektroinstalace domu. Případné přebytky jsou využity pro ohřev teplé užitkové vody v bojleru Dražice s topným tělesem o výkonu 2,2 kW. Vytápění objektu obstarává elektrokotel Protherm Rejnok 24 kW, který ve výhodnějším tarifu nahřívá akumulační nádrž. Oběhové čerpadlo poté dopravuje nahřátou vodu z akumulační nádrže do topného systému domu.

POZEMEK
Dokonale využitá výměra 201 m2, před domem dvorek 43 m2, dlážděný zámkovou betonovou dlažbou, jako vstup a vjezd s možností parkování na dvorku před garáží. Za domem tichá zahrádka 54 m2, upravená jako terasa ke klidnému posezení s přístupem z jídelny a přes garáž, pro snadnou údržbu vydlážděná betonovou dlažbou.

LOKALITA A DOPRAVA
Klidná lokalita rodinných domů s uliční alejí stromů mezi velkými městskými parky, Centrálního parku se Stodůleckým rybníkem a Novou kolonií s Makču Pikču a Nepomucký rybníkem. Snadná dopravní dostupnost do centra Prahy autem i metrem. Na stanici metra „Luka“ trasy „B“ dojdete pěšky přes park za 12 minut a 726 metrů, na stanici metra „Lužiny“ stejné trasy cca 16 minut pěšky a necelý kilometr.

  • Kupní cena: PRONAJATO
  • Prohlídky: Aleš = E-mail: ales.zeman@xreal.cz + Tel.: 777 135 945
  • Poznámka: Vhodné i na kanceláře, ordinace apod.