XREAL, s.r.o. zajišťuje v regionu Praha prodej a pronájem nemovistostí - domy, byty, pozemky

Stavební pozemek
Rohovládova Bělá

Kategorie: Aktuality, Pozemky - prodej


Stavební pozemek o výměře 609 m2
Kompletní vybavenost a zázemí střediskové obce

POZEMEK
Stavební pozemek o výměře 609 m2 u klidné místní vedlejší silnice blízko centra obce, jen cca 300 metrů. Veškeré sítě – elektřina, plyn, voda jsou na hranici pozemku, kanalizace je přes silnici.

OBČANSKÁ VYBAVENOST
Ve střediskové obci je veškeré komfortní zázemí – základní škola, mateřská školka, zdravotní středisko s ordinacemi praktického lékaře pro dospělé, dětské lékařky, rehabilitace i kosmetika a kadeřnictví. Je zde pošta, lékárna, kostel, prodejna smíšeného zboží COOP, trafika, drogerie, obuv, vyhlášená cukrárna, květiny, stavebniny, dva hostince, prodejna koberců, autobazar a další. Obecní úřad provozuje knihovnu a domov s pečovatelskou službou. Pro využití volného času je v obci k dispozici koupaliště a fotbalové hřiště.

LOKALITA
Středisková obec v okrese Pardubice v nádherném prostředí polabské nížiny, v dosahu lesů a opravdu mnoha rybníků s výhledem na dominantu kraje – Kunětickou horu. Oblast je ideální pro cyklovýlety i výlety po mnoha hradech a zámcích, všude je to blízko. Vyhlášené léčebné lázně Bohdaneč k léčbě pohybového ústrojí. Významná Santiniho barokní stavba Zámku Karlova koruna v Chlumci nad Cidlinou, Pardubický zámek a mnoho dalšího.

DOPRAVA
Strategická poloha vůči okolním městům – do Hradce Králové je to 26,7 km a 23 minut, sjezd na Hradec Králové č. 76 je 4,7 km a 6 minut. Do Pardubic je to 17,1 km a 22 minut. Do Lázní Bohdaneč je to 6,6 km a 7 minut, do Přelouče je to 10,9 km a 14 minut a do Chlumce nad Cidlinou pak 12,9 km a 13 minut. Do Prahy je to 97,3 km a cca 1:03 hodiny, sjezd na Prahu č. 68 je 8 km a 7 minut. V obci je nový autobusový terminál s pravidelnými spoji do Lázní Bohdaneč, Pardubic, Přelouče a Chlumce nad Cidlinou.

  • Kupní cena: PRODÁNO
  • Podrobnosti poskytne Aleš = E-mail: ales.zeman@xreal.cz + Tel.: 777 135 945
  • Poznámka: Krásný pozemek s potenciálem.