XREAL, s.r.o. zajišťuje v regionu Praha prodej a pronájem nemovistostí - domy, byty, pozemky

Vejminek po babičce
Rohovládova Bělá 25

Kategorie: Domy – prodej, obecné, Pozemky - prodej


Vesnický dům 3+1 v ceně pozemku ZDARMA.
Kompletní vybavenost a zázemí střediskové obce.

DŮM
Jižně orientovaný dům se zastavěnou plochou cca 115 m2, 7 místností s čistou plochou cca 82,2 m2, dílna 17,3 m2 a vysoká půda o výměře
cca 88 m2 s výškou hřebene téměř 4 m vhodná k vestavbě
nebo jinému využití. Dům má 2 komíny a 2 kamna na tuhá paliva a elektrická akumulační kamna. Na pozemku je ještě samostatný domek původní lázně a prádelny. Energetická náročnost budovy je třídy G. Jižní orientace sedlové střechy je ideální pro snadnou instalaci výkonné fotovoltaické elektrárny a čerpání dotace.

POZEMEK
Stavební pozemek o celkové výměře 952 m2 se nachází u klidné místní vedlejší silnice blízko centra obce, jen cca 300 metrů. Současný vjezd je před domem a je možné zbudovat další i za domem. Veškeré sítě jsou na hranici pozemku, historicky je nyní dům připojen pouze na elektřinu 220 i 380 V, plynová přípojka je nově zřízena ve vnější zdi domu, vlastní 2 kopané studny, obecní vodovod je v ulici, obecní kanalizace přes silnici.

VYUŽITÍ
Dům je možné celkově rekonstruovat na standardní bydlení instalací nových rozvodů a vestavbou klasické koupelny, WC a kuchyně, například dle přiložené vizualizace. Dům je možné též přestavět nebo přistavět, případně pozemek využít jinak.


OBČANSKÁ VYBAVENOST
Ve střediskové obci je veškeré komfortní zázemí – základní škola, mateřská školka, zdravotní středisko s ordinacemi praktického lékaře pro dospělé, dětské lékařky, rehabilitace i kosmetika a kadeřnictví. Je zde pošta, lékárna, kostel, prodejna smíšeného zboží COOP, trafika, drogerie, obuv, vyhlášená cukrárna, květiny, stavebniny, dva hostince, prodejna koberců, autobazar a další. Obecní úřad provozuje knihovnu a domov s pečovatelskou službou. Pro využití volného času je v obci k dispozici koupaliště a fotbalové hřiště.

LOKALITA
Středisková obec v okrese Pardubice v nádherném prostředí polabské nížiny, v dosahu lesů a opravdu mnoha rybníků s výhledem na dominantu kraje – Kunětickou horu. Oblast je ideální pro cyklovýlety i výlety po mnoha hradech a zámcích, všude je to blízko. Vyhlášené léčebné lázně Bohdaneč k léčbě pohybového ústrojí. Významná Santiniho barokní stavba Zámku Karlova koruna v Chlumci nad Cidlinou, Pardubický zámek a mnoho dalšího.

DOPRAVA
Strategická poloha vůči okolním městům – do Hradce Králové je to 26,7 km a 23 minut, sjezd na Hradec Králové č. 76 je 4,7 km a 6 minut.
Do Pardubic je to 17,1 km
a 22 minut. Do Lázní Bohdaneč je to 6,6 km a 7 minut, do Přelouče je to 10,9 km a 14 minut a do Chlumce nad Cidlinou
pak 12,9 km
a 13 minut. Do Prahy je to 97,3 km a cca 1:03 hodiny, sjezd na Prahu č. 68 je 8 km a 7 minut. V obci je nový autobusový terminál sp ravidelnými spoji do Lázní Bohdaneč, Pardubic, Přelouče a Chlumce nad Cidlinou.

  • Kupní cena: PRODÁNO 👍🏻
  • Podrobnosti poskytne Aleš = E-mail: ales.zeman@xreal.cz + Tel.: 777 135 945
  • Poznámka: Zajímavá nemovitost za dobrou cenu !